European club cup 2011


Go to content

Ekipet

1 SOCAR Rtg-:2720

1 GM Grischuk Alexander 2746 RUS
2 GM Sutovsky Emil 2700 ISR
3 GM Volokitin Andrei 2683 UKR
4 GM Kasimdzhanov Rustam 2669 UZB
5 GM Radjabov Teimour 2744 AZE
6 GM Safarli Eltaj 2622 AZE
GM Mamedyarov Shakhriyar 2765 AZE
GM Mamedov Rauf 2679 AZE
2 SHSM-64 Rtg-:2708

1 GM Gelfand Boris 2746 ISR
2 GM Wang Hao 2718 CHN
3 GM Caruana Fabiano 2711 ITA
4 GM Giri Anish 2701 NED
5 GM Riazantsev Alexander 2688 RUS
6 GM Potkin Vladimir 2682 RUS
GM Grachev Boris 2680 RUS
GM Najer Evgeniy 2643 RUS
3 Ekonomist SGSEU Saratov Rtg-:2699

1 GM Eljanov Pavel 2697 UKR
2 GM Moiseenko Alexander 2715 UKR
3 GM Roiz Michael 2669 ISR
4 GM Tomashevsky Evgeny 2707 RUS
5 GM Alekseev Evgeny 2659 RUS
6 GM Andreikin Dmitry 2696 RUS
GM Ni Hua 2662 CHN
GM Nepomniachtchi Ian 2711 RUS
4 Saint-Petersburg Chess Federation Rtg-:2698

1 GM Svidler Peter 2739 RUS
2 GM Vitiugov Nikita 2733 RUS
3 GM Movsesian Sergei 2700 ARM
4 GM Efimenko Zahar 2706 UKR
5 GM Zvjaginsev Vadim 2659 RUS
6 GM Khairullin Ildar 2649 RUS
GM Matlakov Maxim 2632 RUS
5 OSG Baden Baden Rtg-:2695

1 GM Adams Michael 2715 ENG
2 GM Shirov Alexei 2714 ESP
3 GM Bacrot Etienne 2710 FRA
4 GM Naiditsch Arkadij 2706 GER
5 GM Nielsen Peter Heine 2681 DEN
6 GM Gustafsson Jan 2634 GER
GM Nisipeanu Liviu-Dieter 2641 ROU
6 Ugra Rtg-:2693

1 GM Jakovenko Dmitry 2736 RUS
2 GM Malakhov Vladimir 2706 RUS
3 GM Dreev Aleksey 2711 RUS
4 GM Rublevsky Sergei 2684 RUS
5 GM Zhigalko Sergei 2689 BLR
6 GM Sjugirov Sanan 2629 RUS
GM Kabanov Nikolai 2520 RUS
GM Pridorozhni Aleksei 2550 RUS
7 Tomsk-400 Rtg-:2691

1 GM Ponomariov Ruslan 2764 UKR
2 GM Motylev Alexander 2685 RUS
3 GM Areshchenko Alexander 2682 UKR
4 GM Inarkiev Ernesto 2679 RUS
5 GM Bologan Viktor 2678 MDA
6 GM Khismatullin Denis 2656 RUS
GM Kurnosov Igor 2633 RUS
8 A DAN DZO & PGMB Rtg-:2654

1 GM Jobava Baadur 2713 GEO
2 GM Korobov Anton 2671 UKR
3 GM Azarov Sergei 2648 BLR
4 GM Kryvoruchko Yuriy 2652
5 GM Guseinov Gadir 2625 AZE
6 GM Savchenko Boris 2615 RUS
GM Zubarev Alexander 2597 UKR
GM Zherebukh Yaroslav 2590 UKR
9 Mika Yerevan Rtg-:2623

1 GM Sargissian Gabriel 2663 ARM
2 GM Pashikian Arman 2616 ARM
3 GM Petrosian Tigran L 2636 ARM
4 GM Andriasian Zaven 2616 ARM
5 GM Grigoryan Avetik 2608 ARM
6 GM Melkumyan Hrant 2600 ARM
GM Hovhannisyan Robert 2556 ARM
10 G-Team Novy Bor Rtg-:2615

1 GM Wojtaszek Radoslaw 2683 POL
2 GM Laznicka Viktor 2681 CZE
3 GM Hracek Zbynek 2624 CZE
4 GM Bartel Mateusz 2611 POL
5 GM Markos Jan 2585 SVK
6 GM Cvek Robert 2506 CZE
GM Haba Petr 2504 CZE
GM Kalod Radek 2500 CZE
11 Bosna Sarajevo Rtg-:2582

1 GM Berkes Ferenc 2696 HUN
2 GM Ragger Markus 2651 AUT
3 GM Predojevic Borki 2643 BIH
4 GM Nikolic Predrag 2629 BIH
5 IM Stojanovic Dalibor 2466 BIH
6 IM Kadric Denis 2406 BIH
FM Lalic Nedim 2386 BIH
FM Jakupovic Neven 2324 BIH
12 ZSK Maribor Rtg-:2557

1 GM Lenic Luka 2634 SLO
2 GM Jankovic Alojzije 2586 CRO
3 GM Skoberne Jure 2563 SLO
4 GM Kozul Zdenko 2541 CRO
5 IM Sebenik Matej 2525 SLO
6 GM Mohr Georg 2492 SLO
IM Sakelsek Tadej 2407 SLO
FM Osmanbegovic Suad 2262 SLO
13 SD Tehcenter Ptuj Rtg-:2542

1 GM Beliavsky Alexander G 2613 SLO
2 GM Kryvoruchko Yuriy 2652 UKR
3 GM Pavasovic Dusko 2561 SLO
4 GM Borisek Jure 2543 SLO
5 GM Maksimenko Andrei 2553 UKR
6 IM Polajzer Danilo 2293 SLO
FM Podkriznik Gregor 2332 SLO
FM Roskar Robert 2290 SLO
14 Gros Xake Taldea Rtg-:2541

1 GM Van Wely Loek 2683 NED
2 GM Bauer Christian 2637 FRA
3 GM Hamdouchi Hicham 2628 FRA
4 IM Franco Alonso Alejandro 2452 ESP
5 IM Gonzalez De La Torre Santiago 2460 ESP
6 IM Argandona Riveiro Inigo 2388 ESP
FM Martin Alvarez Inigo 2315 ESP
15 Beer Sheba Rtg-:2540

1 GM Huzman Alexander 2607 ISR
2 GM Rodshtein Maxim 2637 ISR
3 GM Postny Evgeny 2618 ISR
4 GM Greenfeld Alon 2566 ISR
5 GM Khmelniker Ilya 2510 ISR
6 FM Zanan Evgeny 2301 RUS
16 Bihac Rtg-:2536

1 GM Stevic Hrvoje 2619 CRO
3 GM Erdos Viktor 2613 HUN
4 GM Saric Ibro 2563 BIH
5 GM Kurajica Bojan 2524 BIH
6 GM Dizdarevic Emir 2481 BIH
IM Nurkic Sahbaz 2418 BIH
IM Osmanovic Kemal 2315 BIH
17 Vesnianka Gran Rtg-:2494

1 GM Zhigalko Andrey 2573 BLR
2 GM Stupak Kirill 2530 BLR
3 GM Podolchenko Evgeniy 2483 BLR
4 GM Teterev Vitaly 2524 BLR
5 GM Tihonov Jurij 2460 BLR
6 IM Mochalov Evgeny V 2392 BLR
Oblamski Vladimir 2157 BLR
18 Libertas Nereto Rtg-:2468

1 GM Antoniewski Rafal 2586 POL
2 GM Kogan Artur 2548 ISR
3 IM Braga Fernando 2447 ITA
4 IM Bruno Fabio 2466 ITA
5 IM Piscopo Pierluigi 2397 ITA
6 FM Sibilio Mario 2364 ITA
19 Oslo Schakseskap Rtg-:2464

1 GM Hammer Jon Ludvig 2610 NOR
2 GM Berg Emanuel 2604 SWE
3 GM Johannessen Leif Erlend 2496 NOR
4 FM Getz Nicolai 2385 NOR
5 FM Trygstad Kristian 2353 NOR
6 FM Moen Andreas 2333 NOR
FM Kovachev Daniel Jakobsen 2315 NOR
FM Stubberud Ornulf 2322 NOR
20 Lunds ASK Rtg-:2461

1 GM Tikkanen Hans 2596 SWE
2 GM Grandelius Nils 2542 SWE
3 IM Smith Axel 2465 SWE
4 IM Bejtovic Jasmin 2415 BIH
5 IM Lund Silas 2388 DEN
6 FM Nilsson Sebastian 2362 SWE
21 KSK Eynatten 47 Rtg-:2451

1 IM Dambacher Martijn 2496 NED
2 IM Bok Benjamin 2507 NED
3 GM Swinkels Robin 2483 NED
4 FM Koch Thomas 2439 GER
5 IM Hammes Michael 2391 GER
6 FM Braun Christian 2392 GER
IM Coenen Norbert 2345 GER
Loo Bernd 0 BEL BEL
22 Haldas VSE Rtg-:2442

1 GM Rapport Richard 2545 HUN
2 IM Kovacs Gabor 2496 HUN
3 IM Nemeth Miklos 2433 HUN
4 IM Meszaros Michal 2418 SVK
5 IM Csonka Attila Istvan 2373 HUN
6 Nagy Gabor 2388 HUN
FM Ruck Tamas 2313 HUN
FM Pergel Laszlo 2258 HUN

23 Perfect Rtg-:2439

1 GM Smirin Ilia 2676 ISR
2 GM Sagalchik Gennadij 2442
3 IM Hamitevici Vladimir 2437 MDA
4 IM Korsunsky Yuri 2419 UKR
5 Slavin Gennadie 2320 RUS
6 Pleshkov Mikhail 0 RUS
IM Alekseev Andrey 2340
Myndru Valerii 0 MDA

24 Buducnost Rtg-:2430

1 GM Miladinovic Igor 2566 SRB
2 GM Djukic Nikola 2508 MNE
3 IM Kalezic Blazo 2461 MNE
4 FM Pajkovic Vladimir 2417 MNE
5 Nikac Predrag 2342 MNE
6 FM Dabetic Radojica 2288 MNE
FM Popovic Mladen 2183 MNE
25 Naiden Voinov Rtg-:2420

1 GM Delchev Aleksander 2622 BUL
2 GM Nikolov Momchil 2589 BUL
3 GM Petrov Marijan 2534 BUL
4 FM Velchev Hristo 2320 BUL
5 Todorov Ivailo 2285 BUL
6 Milchev Miroslav 2169 BUL
Stefanov Evtim 1927 BUL
26 SF Reichenstein Rtg-:2409

1 IM Heimann Andreas 2498 GER
2 IM Drabke Lorenz Maximilian 2472 GER
3 IM Volke Karsten 2448 GER
4 IM Maier Christian 2365 GER
5 FM Riff Vincent 2354 FRA
6 Lutz Bernhard 2318 GER
27 Podillya Region Rtg-:2407

1 GM Mikhaletz Lubomir 2466 UKR
2 IM Iakymov Volodymyr 2488 UKR
3 IM Sitnikov Anton 2504 UKR
4 Nechaev Andrei 2422 UKR
5 Pastukhov Igor 2252 UKR
6 Razin Vadim 2311 UKR
28 Glasinac Sokolac Rtg-:2407

1 GM Kovacevic Aleksandar 2568 SRB
2 GM Solak Dragan 2598 SRB
3 FM Bilic Vladimir 2314 BIH
4 IM Runic Zoran 2388 BIH
5 FM Batinic Predrag 2314 BIH
6 Plakalovic Predrag 2258 BIH
Kosoric Sasa 0 BIH
29 SG Zurich Rtg-:2405

1 GM Pelletier Yannick 2590 SUI
2 GM Korchnoi Viktor 2553 SUI
3 GM Vogt Lothar 2410 GER
4 FM Goldstern Filip 2319 NED
5 FM Friedrich Norbert 2311 GER
6 FM Vucenovic Dragomir 2247 SUI
Perman Sergey 2153 GER
Issler Christian 2127 SUI
30 Gambit Aseko-SEE Rtg-:2401

1 GM Chatalbashev Boris 2596
2 IM Mitkov Marjan 2363 MKD
3 IM Dancevski Orce 2384 MKD
4 FM Stojcevski Zoran 2352 MKD
5 IM Kizov Atanas 2393 MKD
6 FM Organdziev Oliver 2300 MKD
FM Andonovski Ljubisa 2317 MKD

31 Bolungarvik Chess Club Rtg-:2400

1 IM Kristjansson Stefan 2485 ISL
2 IM Thorfinnsson Bragi 2427 ISL
3 IM Gunnarsson Jon Viktor 2422 ISL
4 GM Thorhallsson Throstur 2388 ISL
5 IM Arngrimsson Dagur 2353 ISL
6 Gislason Gudmundur 2322 ISL
32 SG Solingen Rtg-:2384

1 GM Naumann Alexander 2546 GER
2 IM Wegerle Joerg 2446 GER
3 IM Schaefer Markus 2399 GER
4 FM Michalczak Thomas 2325 GER
5 FM Gupta Milon 2285 GER
6 FM Scheffner Axel Dr 2305 GER
Peschel Andreas 2168 GER
33 KSK Rochade Eupen-Kelmis Rtg-:2383

1 GM Glek Igor 2408 GER
2 GM Berelowitsch Alexander 2563 GER
3 Fiebig Thomas 2417 GER
4 FM Ahn Martin 2290 BEL
5 Coenen Michael 2326 GER
6 FM Meessen Rudolf 2291 BEL
Zagozen Franz 1721 BEL
Delhaes Guenter 0 BEL
34 Ans Rtg-:2362

1 GM Winants Luc 2540 BEL
2 GM Hoffmann Michael 2493 GER
3 IM Hautot Stephane 2405 BEL
4 IM Gulbas Cemil 2394 BEL
5 FM Goossens Etienne 2224 BEL
6 Blagodarov Vladimir 2113 BEL
Lafosse Jimmy 2062 BEL
Vandervorst Pascal 1819 BEL
35 Homburg Apeldoorn Rtg-:2359

1 IM Pruijssers Roeland 2461 NED
2 IM Van Delft Merijn 2401 NED
3 FM Kuipers Stefan 2365 NED
4 IM Van De Oudeweetering Arthur 2338 NED
5 FM Rijnaarts Sjef 2302 NED
6 Smit Erik 2285 NED
Meurs Tom 2217 NED
Van Der Elburg Freddie 2201 NED
36 Hellir Chess Club Rtg-:2350

1 GM Stefansson Hannes 2546 ISL
2 IM Thorfinnsson Bjorn 2412 ISL
3 FM Gretarsson Hjorvar Steinn 2437 ISL
4 FM Bjornsson Sigurbjorn 2349 ISL
5 FM Lagerman Robert 2325 ISL
6 Kristinsson Bjarni Jens 2033 ISL
37 SF Berlin Rtg-:2348

1 IM Lauber Arnd 2478 GER
2 GM Polzin Rainer 2483 GER
3 FM Wintzer Joachim Dr 2332 GER
4 FM Lundin Jan 2301 SWE
5 Glantz Robert 2256 GER
6 FM Nogly Christoph 2235 GER
38 TJ Slavia Caissa Cadca Rtg-:2331

1 IM Jurcik Marian 2481 SVK
2 FM Jurcik Martin 2360 SVK
3 FM Straka Josef Jr 2305 SVK
4 FM Lisko Frantisek 2311 SVK
5 FM Briestensky Rastislav 2294 SVK
6 Sedlacek Pavol 2233 SVK
Adamcik Robert 2046 SVK
Briestenska Andrea 1921 SVK
39 SK Advisory Invest Baden Rtg-:2328

1 GM Shengelia David 2513 AUT
2 IM Lendwai Reinhard 2397 AUT
3 FM Bawart Markus 2417 AUT
4 FM Brandner Stefan 2272 AUT
5 Herndlbauer Martin 2151 AUT
6 Geismann Bernhard 2125 AUT
Dzierzenga Stefan 2215 GER
40 Voerendaal Rtg-:2327

1 IM Bitalzadeh Ali 2421 NED
2 FM Sielecki Christof 2391 GER
3 IM Lemmers Oscar 2382 NED
4 FM Driessens Patrick 2311 NED
5 Bus Tom 2237 NED
6 Merx Bob 2093 NED
Schapotschnikov Philipp 2218 GER

41 Shtrafbat Rtg-:2317

1 Korobkov Piotr 2460 UKR
2 IM Strelnikov Sergey 2418 UKR
3 IM Kostromin Mikhail 2363 ISR
4 Prokhorov Alexander 2235 UKR
5 FM Palkovich Denis 2224 UKR
6 Maratkanov Evgeny 2201 UKR
Shvyriaev Artem 2117 UKR
42 LSG Rtg-:2302

1 IM Wiersma Eelke 2390 NED
2 FM Bosman Michiel 2342 NED
3 Pijpers Arthur 2296 NED
4 FM Van Ketel Raoul 2311 NED
5 FM Heemskerk Wim 2280 NED
6 Termeulen Albert 2190 NED
Geertsma Folkert-Jan 0 NED
43 Tammer-Shakki Rtg-:2300

1 IM Karttunen Mika 2423 FIN
2 FM Mertanen Janne 2333 FIN
3 FM Penttinen Jarkko 2272 FIN
4 Koykka Pekka 2205 FIN
5 FM Kytoniemi Jyrki 2283 FIN
6 Sisatto Olli 2236 FIN
Kiltti Jyrki 2254 FIN
Kaatiala Pekka 0 FIN
44 Aatos Chessclub Rtg-:2300

1 GM Nyback Tomi 2627 FIN
2 FM Virtanen Antti 2348 FIN
3 Issakainen Ari 2267 FIN
4 Toivola Jari 2224 FIN
5 Linnanen Lassi 2168 FIN
6 Halmeenmaki Tuomo 2166 FIN
Prieur Eetu 2163 FIN
Lammi Jyri 2152 FIN
45 Asker Rtg-:2294

1 GM Ostenstad Berge 2462 NOR
2 GM Tisdall Jonathan D 2410 NOR
3 FM Ekeberg Carl Fredrik 2270 NOR
4 Tari Aryan 2179 NOR
5 FM Aulin-Jansson Joran 2238 NOR
6 CM Hammerstad Asmund 2205 NOR
FM Diesen Bruce 2174 NOR
46 CE De Sprnger Echternach Rtg-:2289

1 GM Huebner Robert Dr 2592 GER
2 IM Boidman Yuri 2444 GER
3 IM Koerholz Ludger 2276 GER
4 Trauth Michael Dr 2185 GER
5 Gnichtel Gerd 2147 GER
6 Wilger Frank 2089 GER
Oberweis Paul 2055 LUX
Mummel Christian 1983 GER
47 Jetsmark Skakklub Rtg-:2285

1 IM Glud Jakob Vang 2496 DEN
2 Jensen Bjarke 2292 DEN
3 FM Christensen Stefan 2278
4 CM Rathlev Jakob 2251 DEN
5 Helledie Anders 2223 DEN
6 Rasmussen Henning 2172 DEN
Grubert Christian 2131 DEN
Clausen Tommy 2083 DEN
48 SD Radenkske Pomgrad Rtg-:2281

1 IM Cigan Stefan 2343 SLO
2 FM Gjuran Denis 2323 SLO
3 FM Kovac Boris 2320 SLO
4 FM Lazar Ales Ml 2308 SLO
5 Buzeti Jernej 2291 SLO
6 Titan Matej 2101 SLO
Markoja Boris 1944 SLO
49 White Rose Rtg-:2280

1 IM Palliser Richard J D 2454 ENG
2 FM Van De Griendt Jan Willem 2330 NED
3 Townsend M Paul 2280 ENG
4 Barrett Stephen J 2236 ENG
5 Gayson Peter M 2189 ENG
6 CM Arnott Jonathan W 2188 ENG
O'driscoll Kieran 2108 IRL
Webb Matthew D 2065 ENG
50 Marseille Echecs Rtg-:2276

1 GM Istratescu Andrei 2645 FRA
2 IM Gozzoli Yannick 2532 FRA
3 WIM Delorme Laurie 2215 FRA
4 Remille Tristan 2193 FRA
5 Lambert Romain 2059 FRA
6 Metras Dominique 2009 FRA
51 Chess United Vilnius Rtg-:2253

1 Bucinskas Valdas 2376 LTU
2 Mickevicius Juras 2342 LTU
3 FM Genutis Mindaugas 2313 LTU
4 FM Limontas Martynas 2294 LTU
5 Lipskij Valerij 2118 LTU
6 Babrauskas Darius 2076 LTU
52 Skakklubben K41 Rtg-:2205

1 Greger Roland 2380 DEN
2 Jorgensen Brian 2254 DEN
3 Clausen Steen 2237 DEN
4 FM Larsen Flemming Bo 2232 DEN
5 Jorgensen Rasmus 2098 DEN
6 Bauner Jan 2026 DEN
Lofberg Jan 1933 DEN
53 e2e4 Rtg-:2201

1 IM Slavin Alexei 2413 RUS
2 FM Livner Anders 2371 SWE
3 Byron Alan M 2223 ENG
5 Almond Richard J 2121 ENG
6 Horspool Philip J 2079 ENG
WFM Norinkeviciute Rasa 1996 LTU
54 Slavoj Ostrava Poruba Rtg-:2178

1 IM Klima Lukas 2349 CZE
2 FM Malik Jan 2318 CZE
3 Bolacky Jiri 2251 CZE
4 Kufa Pavel 2224 CZE
5 Vasiliadis Grigorios 2004 CZE
6 Kasparek Ivo 0 CZE
Dostal Petr 1921 CZE
55 Edinburgh Chess Club Rtg-:2175

1 FM Berry Neil 2327 SCO SCO
2 Gattenloehner Sebastian 2255 GER
3 Sreeves Clement 2169 SCO
4 Macqueen Calum 2139 SCO
5 Mcgowan Daniel 2110 SCO
6 Brechin Hugh R 2052 SCO
Oswald David C 2027 SCO
56 CE Le Cavalier Differdange Rtg-:2155

1 Callam Hannes 2149 GER
2 Gengler Pierre 2138 LUX
3 Barthel Ansgar 2224 GER
4 FM Bruch Jochen 2190 GER
5 Klamp Christoph 2122 GER
6 Stull Norbert 2105 LUX
Spartz Guy 1964 LUX
57 Gonzaga Chess Club Rtg-:2151

1 IM Collins Sam E 2436 IRL
2 Freeman Gordon 2179 IRL
3 Murray David 2096 IRL
4 Mc Morrow John 2040 IRL
5 Hayes Peter J 2054 IRL
6 Mcgovern Mark E 2086 IRL
Byrne Ray 2054 IRL
Jackson Carl 0 IRL
58 Yapo Kredi S.C. Rtg-:2151

1 IM Kanmazalp Ogulcan 2412 TUR
2 FM Yagiz Yasin Emrah 2256 TUR
3 Kerigan Demre 2197 TUR
4 Yurtseven Melih 2098 TUR
5 Arat Ufuk Sezen 2080 TUR
6 Burcu Cagatay 1861 TUR
Arat Umut Baris 1854 TUR
Unal Onur 1752 TUR
59 Butrinti Saranda Rtg-:2108

1 IM Seitaj Ilir 2388 ALB
2 FM Karkanaqe Ilir 2377 ALB
3 Mihasi Lime 2021 ALB
4 Mejdini Murat 2076 ALB
5 Dhame Petraq 1979 ALB
6 Mihasi Erald 1805 ALB ALB
Zenaj Aleksander 0 ALB
60 Isek Aquamatch S.C. Rtg-:2054
FED
1 FM Yurtseven Ahmet Can 2330 TUR
2 FM Demirel Tolga 2148 TUR
3 Gokerman Emin Ersan 2061 TUR
4 Zeytinoglu Nasir Ekin 1970 TUR
5 Kanli Kaan 1919 TUR
6 Kazdagli Benan 1895 TUR
Yigit Aleyna 1732 TUR
61 Nidum Chess Club Rtg-:2010

1 FM Jones Richard S 2388 WLS
2 Garcia Jason 2026 WLS
3 Sinnett Glyn 0 WLS
4 Harley-Yeo Gareth 2006 WLS
5 Davies Matthew 1973 WLS
6 Gibbons Andrew 1835 WLS
WFM Reid Vaness 1832 AUS
62 Adare Chess Club Rtg-:1905

1 GM Jianu Vlad-Cristian 2518 ROU
2 IM Astaneh Lopez Alex 2414 IRL
3 Heinrich Jan 2099 SVK
4 Healy Tom 1998 IRL
5 O`donoghue Denis J 0 IRL
6 Carlile Orison 0 IRL
Thee Bernd 0 IRL
Mirza Gabriel 0 IRL
63 Veleciku Rtg-:1718

1 Zekaj Dritan 2120 ALB
2 IM Mehmeti Dritan 2437 ALB
3 CM Paci Aleksander 2150 ALB
4 Guxha Clirim 0 ALB
5 Hoxha Altin 0 ALB
6 Salihaj Ferit 0 ALB
Duli Mehdi 0 ALB
64 Expik Chess Club Rtg-:1697

1 FM Fejzullahu Afrim 0 *
2 Ajvazi Ramadan 2207 *
3 Budima Armend 0 *
4 Zymberi Astrit 2154 ALB
5 Hamiti Gani 2221 ALB
6 Haskaj Fatmir 0 *
Bislimi Mentor 0 *
Ardian Jashari 0 *
65 Shqiponja Rtg-:1200

1 Ferati Muje 0 *
2 Makoli Perparim 0 *
3 Shala Behxhet 0 *
4 Hyseni Jeton 0 *
5 Haxha Bali 0 *
6 Shala Shemsi 0 *
Haliti Halil 0 *
Hyseni Faton 0 *


Back to content | Back to main menu